×

A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk.

profiboksz.hu https://www.profiboksz.hu//images/logo.png Legközelebb augusztus 21-én, a ringlegenda Manny Pacquiao ellen teszi kockára 2021-06-17 17:32:57 https://www.profiboksz.hu/2021/06/17/spence-pacquiao-utan-crawford-vagy-sulycsoportvaltas-kovetkezik/

Spence: Pacquiao után Crawford, vagy súlycsoportváltás következik

Legközelebb augusztus 21-én, a ringlegenda Manny Pacquiao ellen teszi kockára WBC és IBF váltósúlyú világbajnoki címeit Errol Spence Jr. A veretlen amerikai öklöző magabiztosan várja a las vegasi csatát, és némileg már a jövőt is tervezi. Amennyiben Spence legyőzi a filippínó Pacquiaot, maradna még a váltósúlyú kategóriában, mivel szeretne összehozni egy címegyesítő ütközetet a WBO címvédő Terence Crawforddal, a helyzetet azonban nehezíti, hogy utóbbi bunyós több alkalommal is kijelentette, számára jelenleg nem opció Spence.

"Amint túl vagyok Pacquiaon, szeretnék egy meccset Crawforddal, de ha ez nem jön össze, akkor valószínűleg fellépek nagyváltósúlyba. Nem fogom az időmet vesztegetni arra, hogy megpróbáljak megküzdeni valakivel, aki azt mondja, hogy már nem érdeklem. Úgy látom, hogy Crawford már nem akar velem bokszolni." – nyilatkozta Spence, aki szerint Crawford le fog maradni az igazán nagy mérkőzésekről, ha továbbra is a Top Rank promóciónál marad.

"Bob Arum (a Top Rank első embere. a szerk.) úgy bánik Crawforddal, mintha a tulajdona lenne. Nem tiszteli őt, és semmi más nem érdekli, csak az, hogy az utolsó fillért is kiszedje belőle.”
Oszd meg, tedd a kedvencek közé!
Kommentek »

Hozzászólok:

» regisztráció

@fixpont: Engem meg csak az érdekel melyik meccs szórakoztató számomra,más nem nagyon.
Számomra pl Spence meccsei nem azok,inkább nyögvenyelősek,erőlködősek.
Nem vagyunk egyformák.

» robhalford   válasz erre
    2021-06-20 19:32:04

@robhalford: termeszetesen engem a show, bevetel, cirkusz resze nem erdekel amikor azt itelem meg, hogy melyik a legjobb parositas, amikor a legjobbrol beszelek, akkor arrol beszelek, hogy mi a legjobb a boxnak, a szurkoloknak, nekunk

ertem en, hogy a nehezsuly tobbeket mozgat meg, de a nehezsuly szar, ezen akarhany nezo sem valtoztat, akarmekkora hype, aharhany szaudi dollar, semmi, azzal egyetertek, hogy sokszor a nagynak elkonyvelt meccsek szarok, de en ugy erzem ez a meccs pont ev meccs gyanus lenne a ket bunyos kompromisszumot nem ismero stilusa es elszantsaga miatt

azok kozul amiket felsoroltal egyebkent igy ranezesre a legszarabb meccs pont az AJ-Fury lesz, a Klicsko-Fury 2-t fogod latni es a napot is elatkozni hogy felkeltel ra

» fixpont   válasz erre
    2021-06-20 07:56:59

@fixpont: Leírtad hogy szerinted ez a legjobb,ez így korrekt.
Mi tudjuk kik ezek,az emberek viszont nem tudják ki az a Crawford,meg Spence,ergo nem mozgatnak nagyobb tömegeket mint mondjuk Joshuáék mozgatnának.
Lehetnek akármekkora bokszolók ha nem nézik meg őket,biztosra veszem hogy Pac ellen Spencet 4x annyian fogják megnézni és nem Spence miatt.
Az hogy mi a legjobb párosítás,mindig masszív szubjektivitással párosul,ranglistahelyezések,ismertség,stb.
A lényeg azonban soha nem ez,sőt,gyakorlat szerint mindig ezek és az ilyen kaliberű meccsek a legunalmasabbak.
A lényeg a szórakoztatás,a show,a cirkusz,hogy ne fanyalogva állj fel a fotelből.

» robhalford   válasz erre
    2021-06-20 07:21:51

@robhalford: ezek ugyan jo meccsek es en megneznem mindet, de a kozelebe sem jon egyik sem a Spence - Crawfordnak semmilyen objektiv merce szerint, objektiv mercenek tekntem tobbek kozott, hogy mindket bunyos kulon p4p, a ket bunyos meretre kozel azonos, senkinek sem kellett sulycsoportokat ugralni hogy osszejojjon, a ket bunyos kozel egymagas, kozel azonos utotav mindenben egyeznek amit en fair meccsnek tekintek, a ket bunyos kozel egyidos, nem azon kell gondolkodnom, hogy a fiatal veri az oreget stb, nem tul oregek nem tul fiatalok, mondhatni mindketto a palyaja csucsan van, nem talalkoznak tul koran, tul keson, mindketto megvert egymason kivul minden szamara elerheto bunyost tehat kiprobaltak mindketten, kulon kulon mindkettot klasszisnak tekintem abban a stilusban amiben boxol, mindketto veretlen es egyetlen meccs sem volt igazabol ahol komolyan megszorongattak barmelyiket

nekem ezek fontos szempontok kulon-kulon es egyutt is. ha ezt az egesz csomagot egyutt tekintem, nem tudok jobb meccset a mai boxban, amiket felsoroltal tavol vannak ettol ilyen vagy olyan okok miatt, de mondom, ettol fuggetlenul mindegyik jo es mindegyiket varom amiket irtal

» fixpont   válasz erre
    2021-06-19 21:52:01

Joshua-Fury,Inoue-Rigo,Beterbiev-Bivol,Davis-Lopez,stb,stb,stb.

» robhalford   válasz erre
    2021-06-19 19:49:20

@fixpont: Jogos a fel vetés.Bevallom őszintén engem is kíváncsivá tett,hogy milyen párosításokra gondol....

» marcos   válasz erre
    2021-06-19 06:10:20

@robhalford: maskor ha ilyet valaszolsz, rogton ird is le mire gondolsz, es akkor abbol lehet egy beszelgetes, mert igy a kommentedet ertelmetlennek tartom, mit lehet erre irni?

» fixpont   válasz erre
    2021-06-19 00:20:58

@marcos: Biztosan ezt érzi,csak pengeélen táncol,ha már a pincéből hordja fel a tartalékot! Remélem tényleg fogja tudni azt mondani,hogy itt a vége és ezt még időben megteszi.

» Thotesz   válasz erre
    2021-06-18 20:17:52

@ogreface: Értem mire célzol,1-re úgy tűnik hogy semmi értelme ennek a meccsnek,+sima Spence győzelem lesz.Először nekem is ez volt a reakcióm....De ugyebár volt Spencnek az autóbalesete,s Pac se veszi fél válról....

» marcos   válasz erre
    2021-06-18 19:08:36

@marcos: "Gondolom Pac még érzi hogy van még tartalék a pincében."

Az a baj, hogy mind ezt érzi, de még akkor is, amikor olyanok ütik ki őket, akik pár éve még sparring partnernek is kevesek lettek volna nekik.

» ogreface   válasz erre
    2021-06-18 18:02:27

@Thotesz: Gondolom Pac még érzi hogy van még tartalék a pincében.Nem hinném hogy be vállalta volna a meccset,ha nem biztos magában.Ha+nyugtat,nem hinném hogy Roy Jones jr.sorsára fog jutni.Jobban el tudnám képzelni hogy úgy vonul vissza mint Matthysse,aki nyilatkozta a Pac elleni meccs után,hogy már nem igazán érezte jól magát a ringben.

» marcos   válasz erre
    2021-06-18 14:50:20

@leibigabi: De a magunk fajta ezt nem érthetni, meg azt mondjuk: - Az anyád picsáját nincs pénzed te hülyegyerek. Egy kisebb ország éves költségvetését herdálod el :)

» leibigabi   válasz erre
    2021-06-18 14:01:52

@faceload: Na ja :) De Floyd is egyébként azt mondja, hogy a hírnévért még nem adnak semmit sem ingyen. (lehet, hogy annyira beléjük égett a a fiatalkori szegénység tudat, hogy folyamatosan attól félnek, hogy egyszer csak azzal szembesülnek, hogy nincs pénzük...és ezt megelőzve, folyamatosan pénzt kell keresni. Minél többet :)

» leibigabi   válasz erre
    2021-06-18 13:56:08

The Phillipian international is soon making his comeback in the ring in August 2021 against Errol Spence. He is also the senator of the Philippines and famously known as Pacman in the community. As of 2021, Pacquiao’s net worth is approximately around US$370 million according to the reports.

Ebből még vaj is jut a kiflire :D

Manny lehet hogy azt hiszi hogy meg tudja oldani, de ilyenkor szokott Roach közbelépni...Lehet az edzőnek jobban hiányzik suska és ezért nem beszéli le a meccsről :D

» faceload   válasz erre
    2021-06-18 13:21:49

@faceload: Nekem ugy tunik, hogy komolyan gyozni alar Pac. Szerintem van meg cucc a pinceben.

» bandi78   válasz erre
    2021-06-18 13:17:09

@leibigabi: Vagy a másik verzió, hogy: A sarki pék még nekem sem adja ingyen a kenyeret, bármekkora hírnevem is van :)

» leibigabi   válasz erre
    2021-06-18 13:12:16

@faceload: Azt értem Spencenek miért jó a Pac meccs, azt nem értem hogy Pacnek miért jó.

Kellően fizet :) Egyébként nem lepne meg, ha úgy érezné, hogy "meg tudom oldani, akkor meg miért ne".

» leibigabi   válasz erre
    2021-06-18 13:07:25

Nem lepődnék meg ha Spence nem a súlycsoport legjobbját akarná kapásból hanem megnézné először top10-15 kaliber ellen hogyan ízlik neki a nagyváltó. Adottságai meg vannak ahhoz hogy ott is érvényesülni tudjon.

Pacnak sztem nullához konvergál az esélye hogy nyerjen. Mondjuk már Thurman ellen se tettem volna rá pénzt. De Spence sztem nehezebb ellenfél min Thurman. Azt értem Spencenek miért jó a Pac meccs, azt nem értem hogy Pacnek miért jó.

» faceload   válasz erre
    2021-06-18 12:54:49

@marcos: Nagy kedvencem Pac és igazad van,mindig megmutatta! De...! A kor amiben jár aknamező! Megy megy előre,mondig megmutatja,hogy nem lép aknára,de sajnos ha nem áll le időben,akkor ebben a korban sokkal előbb aknára léphet,mint 15-20 éve! Én csak ezért aggódok érte!

» Thotesz   válasz erre
    2021-06-18 12:54:22

@faceload: Így már értelek,de nagyjából ez lett volna a lényeg.Hogy ha Crawford+Charlo se áll(na)ki Spence ellen akkor ki.Ilyen szempontból nem is lesz olyan rossz a Pac elleni meccs.Ez legalább létre jött.Nyilván Spence az esélyes,de Pac-et sem kell félteni.Spence mellett a fiatalsága szól,Pac mellett a rutin.Pac-et már sokan le írták Matthysse,Broner,Thurman ellen azt mégis+mutatta.

» marcos   válasz erre
    2021-06-18 12:21:10

Azt mondani Tszyra hogy bizonyítson még az "rendben van"', ezt Spencel nehezebb eljátszani mert már bizonyított top ellenfelek ellen. És sokkal többet is hoz a konyhára....

» faceload   válasz erre
    2021-06-18 12:02:32

@faceload: Mire gondolsz konkrétan?

» marcos   válasz erre
    2021-06-18 09:55:24

@marcos: tényleg egy p4p bunyóst hasonlítasz egy feltörekvőhöz? :D

» faceload   válasz erre
    2021-06-18 08:50:21

@fixpont: Hát azért hasonlóan jó akadna.

» robhalford   válasz erre
    2021-06-18 08:14:04

Spence teljesen jól látja a helyzetet,nagyváltósúlyban mehetne Charlo ellen.ott+az az"érdekes szitu"hogy Charlo+Tim Tszyu ellen nem akar ki állni,arra hivatkozva,hogy még nincs azon a szinten ahol ő.Akkor miért állna ki Spence ellen....

» marcos   válasz erre
    2021-06-18 07:26:17

a mai boxban szerintem nincs jobb parositas mint a Spence - Crawford

» fixpont   válasz erre
    2021-06-18 00:45:36

Bírom a bunyóját. Alap, de az klasszis. Semmi felesleges mozdulat, bontogat, szépen dolgozik. Amikor kell lecsap. Verhetetlen kategória kb… Talán Crawford. Pacet megoldja

» nemexpert   válasz erre
    2021-06-17 21:07:51

@robhalford: Halistennek oktoberben lejar, akkor lesz az utolso meccse Top Rankkel.
Remeljuk megy Haymonhoz, aztan 2 mp alatt megegyeznek Spenceszel

» PeteTheGreek   válasz erre
    2021-06-17 20:19:04

@BaByLoN: A "fiatal titán"-nak azért egy nagyon komoly sérülésből kell visszajönnie.
Szóval Spence jobban jár ha 100%-ban Pac-re koncentrál.

» Norbisan   válasz erre
    2021-06-17 19:39:16

Komolyabb kárt nem tudott tenni az utolsó meccsein az ellenfelekben,Pac sokkal kissebb és az apja is lehetne akár,de benne sem fog szerintem.
Crawford pályafutására jellemző hogy egy Spence-en múlik hogy komolyabb érdeklődést generáljon,de vele sem erőltetik hogy összehozzák,Arum őt megfojtja a szerződésével.

» robhalford   válasz erre
    2021-06-17 19:33:33

Crawford al az lehet a gond hogy nincs benne elég pénz és mindketten sokat kérnének, benne van hogy mindenki bukna rajta, így se Haymon se Arum nem sürgeti ezt a meccset... kár érte..

» gigaboly   válasz erre
    2021-06-17 18:58:41

kiváncsi vagyok Pac miért vállalta be ezt a meccset, lehet ők nem tartják istennek Spence-t, mindenképp Spence az esélyes de ha Porter ellen rezgett a léc, majd Garcia ellen végigment, nem hiszem hogy Pacet majd kiüti minden probléma nélkül, ahogy sokan azt hiszik Pac belefog halni ebbe, engem nem lepne meg ha Pac behúzná, akár le is ütné Spence-t...

» gigaboly   válasz erre
    2021-06-17 18:55:56

Ugy adja elo Spence mintha eddig Crawford lett volna az akadaly es nem a PBC zarta volna el Bud elol az osszes valtosulyut.

» Phenomenal   válasz erre
    2021-06-17 18:47:34

@Thotesz: Én sem szívesen látnám Pacquiaot a földön hemperegni. Remélem pontozásos győzelemmel zárul! Pacquiao nagy kedvencem, de ez a fiatal titán már sok lesz neki szerintem. Csak abban bízok, hogy nem lesz csúnya vége a meccsnek! Számomra az év meccse lenne egy Crawford vs. Spence.

» BaByLoN   válasz erre
    2021-06-17 18:32:31

Spence tökéletesen látja a helyzetet,én mégis reménykedek,hogy összeütnek Crawfordal. Ezzel meg is tippeltem a Pac elleni meccs végeredményét. Másik reményem,hogy Pac állva végigtolja ellene!

» Thotesz   válasz erre
    2021-06-17 17:43:50
Ugrás az oldal tetejére