Karambolozott Budán az Apostol énekese, állítólag ő volt a hibás

2019. november 12., 13:44

Szerző:

Pénteken reggel autóbaleset történt Budán – jelentette a Ripost olvasója, aki azonnal felismerte az eset egyik szereplőjét.

„Én már csak az ütközés után értem oda, de hallottam, ahogy az emberek arról beszélnek, hogy az egyik autós nem adta meg az elsőbbséget, azért mentek össze az autók. A baleset a Szilágyi Erzsébet fasor és Lotz Károly utca kereszteződésénél volt. Az egyik sofőr nagyon ismerős volt, kellett néhány perc, de rájöttem, hogy

a jellegzetes szakáll az Apostol énekeséé.

Az emberek arról suttogtak, hogy a zenész hibázott, de szerencsére nem történt nagy baj. Egy rendőrautó is ott volt.”

12:01

Pusztán koplalással nem tudja hosszú távon megtartani a kívánt testsúlyt, ráadásul az egészségét kockáztatja, ha nem adja meg a szervezetének a megfelelő tápanyagot. Aggodalomra azonban semmi ok, az egészséges karcsúság igenis elérhető néhány egyszerű szabály betartásával.

A zöldbab csökkenteni tudja az időskori degenerációs betegségek kialakulásának az esélyét, emellett az immunitást is fokozza. Sőt, még a krónikus betegségek kialakulásában is oroszlánrésze van. Mutatunk egy finom saláta receptet is!