Hamilton: Ferrari? Soha ne mondd, hogy soha! - F1VILÁG.HU

Hamilton: Ferrari? Soha ne mondd, hogy soha!

HIRDETÉS
Jelenleg ugyan nem gondolkodik csapatváltáson, Lewis Hamilton elárulta, nem zárja ki annak lehetőségét, hogy egy napon a Ferrarihoz szerződik.
Fotó: Singapore GP Media

Jelenleg ugyan nem gondolkodik csapatváltáson, Lewis Hamilton elárulta, nem zárja ki annak lehetőségét, hogy egy napon a Ferrarihoz szerződik.

A brit versenyző idén ötödik világbajnoki címét szerezte a Forma-1-ben – a negyediket a Mercedes színeiben. Jelenlegi szerződése 2020 végéig szól, elmondása szerint pedig második családjaként tekint a Mercedesre – igaz, ugyanez volt a helyzet annak idején a McLarennel is.

„Jelenleg nehéz elképzelni, hogy valahol máshol legyek” – mondta Hamilton az Autosprint című lapnak.

„A Mercedes a családom, velük nőttem fel. Ugyanez volt a McLarennel is, de tudtam, hogy váltani akarok, és meg akartam mutatni mindenkinek, hogy más csapattal is nyerni tudok.”

„Tudtam, hogy képes vagyok rá, de bizonyítani akartam.”

Amikor Hamiltont arról kérdezték, elképzelhetőnek tartja-e, hogy egy napon a Ferrari pilótája lesz, az ötszörös bajnok így felelt: „Jelenleg nem gondolkodom azon, hogy más csapathoz szerződjem, hogy velük is nyerni tudjak. De soha ne mondd, hogy soha!”

Görgess tovább, a reklám után folytatjuk!

A legfrissebbek

Kövess minket a Facebookon is!

Kövess minket a Facebookon is!