Vettel: Hamilton egész évben fantasztikus volt! - F1VILÁG.HU

Vettel: Hamilton egész évben fantasztikus volt!

HIRDETÉS
Max Verstappen mögött a 2. helyen ért célba a vasárnapi Mexikói Nagydíjon, így alulmaradt a világbajnoki címért folytatott küzdelemben Sebastian Vettel.
Fotó: Singapore GP Media

Max Verstappen mögött a 2. helyen ért célba a vasárnapi Mexikói Nagydíjon, így alulmaradt a világbajnoki címért folytatott küzdelemben Sebastian Vettel.

A Ferrari német versenyzője a szezon első felében remek formában versenyzett, és úgy tűnt, idén valóban legyőzhetik Hamiltont és a Mercedest a Forma-1-es bajnokságban.

Az évad második fele azonban nem Vettelék várakozásai szerint alakult, Mexikóban pedig Lewis Hamilton bebiztosította ötödik világbajnoki címét.

„Gratuláltam is neki a verseny után. Egész évben fantasztikusan vezetett, és ő volt a jobb közülünk” – mondta Vettel sportszerűen a vasárnapi verseny után.

„Az, hogy ötszörös világbajnok lett, hihetetlen dolog. Gratuláltam is neki, és arra kértem, hogy nyomja tovább jövőre is, mert újra harcba szállunk majd vele.”

„Jó versenyünk volt, de ez nem az én napom: ez Max napja, illetve Lewisé. A mai versenyen Max volt a legjobb, a szezon során pedig Lewis. Gratulálok neki, jobb munkát végeztek idén nálunk.”

Görgess tovább, a reklám után folytatjuk!

A legfrissebbek

Kövess minket a Facebookon is!

Kövess minket a Facebookon is!