Verstappen Hamiltonnak: Nyomhattad volna jobban is - F1VILÁG.HU

Verstappen Hamiltonnak: Nyomhattad volna jobban is

HIRDETÉS
Fotó: Red Bull Racing

Max Verstappen, a RedBull F1-es versenyzője élvezte a Lewis Hamilton elleni csatát Austinban, de látta, hogy a brit túlságosan óvatos volt.

Hamilton és Verstappen az Amerikai Nagydíj utolsó köreiben nagy csatát vívott egymással a 2. helyért – a brit támadta a Red Bull pilótáját, azonban megelőzni végül nem sikerült őt.

A futam utáni sajtótájékoztatón Hamilton odaszólt Verstappennek, hogy igyekezett sok helyet hagyni számára, ugyanis nem akarta, hogy összeütközzenek.

„Azt hiszem, túl sok helyet hagytam neked” – mondta Hamilton a futamot követő sajtótájékoztatón a hollandnak.

„Igen, szerintem nyomhattad volna kicsit jobban is” – válaszolta Verstappen.

Hamilton visszavágott, hogy szándékosan volt óvatosabb a kelleténél, és biztos abban, hogy ha Sebastian Vettel ellen kellett volna küzdenie, akkor agresszívebb lett volna.

Maxnál sosem lehet tudni. Ha ő van ott, akkor sok helyet hagyunk. Nem akartam, hogy összeütközzünk” – nyilatkozta Hamilton.

„Azt hiszem, ez egy jó dolog. Úgy tűnik, hogy én nagyobb rizikót jelentek. De én csak egy kemény versenyző vagyok. Mindig jó egy bajnok ellen versenyezni, ő természetesen a vb-címre gondol, de király volt” – mondta a holland.

Hirdetés

Görgess tovább, a reklám után folytatjuk!

A legfrissebbek

Kövess minket a Facebookon is!

Kövess minket a Facebookon is!